• Po - Pá: 7:00 - 18:00, SO - NE: ZAVŘENO
  • Na Strži 35, 140 00 Praha 4
  • +420 241 045 111

Nová ŠKODA SCALA Dostane vás. Dál.

SCALA – VÝJIMEČNÁ HODNOTA

Nová ŠKODA SCALA je kompaktním modelem s plnou dávkou praktičnosti a výbavy. Její dynamický design nabízí spoustu místa a univerzálnosti.

EXTERIÉR VOZU ŠKODA SCALA

Dynamická krása

Řešení exteriéru jako ze škatulky, které je založeno na sportovní studii VISION RS, se vyznačuje skulpturálními tvary, dynamickými prvky a nápadnou souhrou světla a stínů.

Rychlá elegance

Emotivní a dynamický vzhled vozu dává petidvéřovému hatchbacku tak silnou identitu, že se nikdy neztratíte v davu. Každý den si vychutnávejte moderní, nadčasový design, který lety zraje.

Bi-LED přední světlomety

ŠKODA SCALA je vybavena standardními LED světlomety obsahujícími diody pro tlumená, obrysová světla i denní svícení. Sofistikované Bi-LED přední světlomety se třemi krystalovými „kameny“ a charakteristickými rysy jsou více než atraktivní doplněk. Mezi výhody LED technologií patří delší životnost a skutečnost, že mají menší spotřebu energie.

TOP LED koncová světla

Vůz SCALA se standardně dodává s koncovými LED světly, kde jsou diody použity pro brzdová a mlhová světla. Máte možnost si je vyměnit za TOP LED provedení, kde všechny role hrají právě diody. Další lákavou předností této verze je dynamický (animovaný) ukazatel směru a koncové světlo zasahující do zadních dveří.

Jednoznačný podpis

Nový vůz SCALA je prvním modelem z produkce ŠKODA v Evropě, který na zadních dveřích místo obrazového loga značky nese název „ŠKODA“ hůlkovým písmem. Společně se sklem na zadních dveřích vedoucím až k zadním světlům završuje nezaměnitelný vzhled zadní části vozu.

INTERIÉR VOZU ŠKODA SCALA

Budoucí klasika

Interiér vychází z dynamického řešení exteriéru. Kombinuje ergonomii typickou pro vozy ŠKODA s emotivně nabitým designem, pyšnícím se elegantními křivkami. Budete obklopeni měkkými materiály, displejem největším ve své třídě a velkorysým prostorem ve všech směrech.

Výkon určují funkce

Kompletně nový interiér vozu ŠKODA SCALA odráží řešení exteriéru a posunuje provedení kompaktních modelů o krok blíže k budoucnosti. Prostornému interiéru dominuje kompletně přepracovaná přístrojová deska z měkké pěny a samostatný displej. Typická ergonomie vozů ŠKODA je nepřekonatelná.

Nová perspektiva

Za volantem vozu SCALA zažijete radost z řízení ve zcela novém světle. Usaďte se do pohodlných sedadel potažených sofistikovaným vláknem Suedia, uchopte multifunkční sportovní volant a sledujte informace na virtuálním kokpitu. Další doplňující informace, např. o parkovacích místech nebo počasí na cestě, najdete v infotainment systému, který je přímo ve vašem zorném poli.

Sázka na jistotu

Důraz na bezpečnost u vozu SCALA byl také inspirován vozy vyšší střední třídy. Vůz je vybaven množstvím moderních asistenčních systémů, až 9 airbagy a systémem tísňového volání.

Nejmodernější technologie

Vůz SCALA je postaven na nejmodernější platformě A0 MQB, která se vyznačuje progresivním designem, nejnovějšími hnacími jednotkami a je vybavena pokročilými asistenčními systémy, jež jsou samozřejmostí u modelů vyšších tříd. (Adaptivní tempomat, Systém udržování vozu v jízdních pruzích, Detekce slepého úhlu, Automatická dálková světla, Parkovací asistent, Kontrola provozu za vozem, Parkovací senzory a zadní parkovací kamera, Front assist a další)

Špičková konektivita

Usnadněte si život s konektivitou nové generace díky funkcím, které zahrnují zabudovanou SIM kartu a bezdrátové spojení mezi vaším chytrým telefonem a vozem pomocí SmartLink+.

DOSTUPNÉ MOTORY

1,0 TSI  85 kW  6° M

Základní přeplňovaNý tříválcový benzínový motor vyhoví zákazníků, s klidným stylem jízdy a nízkým kilometrovým nájezdem.

Kombinovaná spotřeba: 5.0 l / 100 km

Výkon: 85 kW

Max. točivý moment: 200 Nm

Max. rychlost: 201 km/h

Zrychlení 0 – 100 km/h: 9,8 s

Emide CO2: 113 g/km

Palivo: benzín

1,5 TSI  110 kW  7° A

Tento výkonný přeplňovaný čtyřválcový motor je ideální pro dynamicky založené řidiče, kteří očekávají dostatek výkonu v jakékoli situaci.

Kombinovaná spotřeba: 5.0 l / 100 km

Výkon: 110 kW

Max. točivý moment: 250 Nm

Max. rychlost: 220 km/h

Zrychlení 0 – 100 km/h: 8,2 s

Emide CO2: 113 g/km

Palivo: benzín

Přijďte si prohlédnout model ŠKODA SCALA k nám na prodejnu.  Více informací získáte také ZDE.

Doporučujeme absolvovat zkušební jízdu s některým z naším předváděcích vozů.

Zkušební jízdu si můžete objednat telefonicky (241 045 152) nebo emailem (prodej@autostrz.cz).

Těšíme se na Vaši návštěvu!