• Po - Pá: 7:00 - 18:00, SO - NE: ZAVŘENO
  • Na Strži 35, 140 00 Praha 4
  • +420 241 045 111

ŠKODA BEZ STAROSTÍ

Operativní leasing je dlouhodobý pronájem vozu. Díky němu na nový vůz dosáhnete bez vysoké počáteční investice. Neplatíte totiž žádnou akontaci, ale jen pevně danou měsíční splátku. Ta zahrnuje nejen samotný vůz, ale také kompletní pojištění. Pokud budete chtít, můžete si do splátky zahrnout také zimní kola a péči v autorizovaném servisu.

         

Zobrazený vůz je ilustrativní. Vzorový příklad operativního leasingu na vůz ŠKODA Fabia Active, 1,0 TSI/70kW v ceně 308 300 Kč. Doba pronájmu 48 měsíců a nájezd 20 000 km ročně. Uvedená pravidelná měsíční splátka 3 990 Kč včetně DPH obsahuje povinné i havarijní pojištění. Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu §1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku a jejím přijetím nevzniká mezi společností ŠkoFIN s.r.o. a druhou stranou závazkový vztah.

Více informací získáte od našich prodejců nebo na skodabezstarosti.cz

 

NOVÁ ŠKODA FABIA

Vylepšená ŠKODA FABIA přijíždí s vyzrálejším designem, jemuž dominuje přepracovaná příď. Na nově tvarovanou masku chladiče navazují elegantní LED světlomety, díky kterým má vůz osobitý charakter.

Výkonné světlomety využívají diody pro denní svícení i Corner funkci přisvěcování do zatáček. Také zadní skupinové svítilny s výrazným tvarem písmene C nově využívají LED techniku pro brzdové a obrysové světlo.

ŠKODA FABIA nabízí výhradně moderní benzínové motory, které nabízí potěšení z jízdy i nízké hodnoty spotřeby emisí.

Přeplňované motory TSI mají zcela novou konstrukci. Nyní patří systém Start/Stop a rekuperace brzdné energie do základní výbavy. Motory TSI jsou navrhovány pro řidiče, kteří mají rádi flexibilitu motoru bez ohledu na situaci. Jsou zárukou vynikající dynamiky, solidního výkonu a nízké spotřeby.

Tříválcový benzínový motor o objemu 1,0 l MPI tvoří základ nabídky motorů, I on je standardně vybaven systémem Start/Stop a rekuperací brzdné energie. Motory MPI jsou naladěny pro optimální poměr výkonu a spotřeby za předpokladu, že budou provozovány převážně ve městě a na předměstích.

Standardně prostorný a útulný interiér získal díky novému modelu FABIA několik důležitých vylepšení, které vám vykouzlí úsměv na rtech při každé jízdě. Ať už to bude zásluhou nového designu sdruženého panelu přístrojů, většímu výběru dekoračních lišt na přístrojové desce, kontrastních švů v loketních opěrkách nebo funkce dvourychlostního elektrického ovládání. Kamkoliv se v interiéru podíváte, najdete užitečné odkládací prvky, včetně šikovných přihrádek a důvtipných držáků. Síťové kapsy na bočních stranách předních sedadel jsou ideální pro ukládání drobnějších věcí.

ŠKODA FABIA zůstává i nadále v oblasti praktičnosti a důvtipnosti mezi nejlepšími ve své třídě. Ať už jste čtyři nebo vás cestuje pět, nemusíte se obávat. FABIA má dostatek místa pro každého. Krajní sedadla mají promyšlený tvar, který vám zajistí pohodlnou cestu. Pokud vezete děti v dětských sedačkách, pak oceníte upevňovací body Isofix a TopTether. Zavazadlový prostor o velikosti až 1395 l s variabilitou a množstvím chytrých řešení potěší nejen „chalupáře“.

ŠKODA FABIA potěší svého majitele mimo jiné také kvalitním infotainmentem a konektivitou. ŠKODA Connect s informačním servisem, online navigací a možností ovládat některé funkce vozu na dálku pomocí aplikace v chytrém telefonu. Automatické tísňové volání Emergency Call, které v případě nehody zajistí automatické spojení s ústřednou tísňového volání. SmartLink+ zajišťuje spojení mezi vaším chytrým telefonem a zabudovaným infotainmentem přes MirrorLink. Přehrávejte si hudbu, odpovídejte na textové zprávy a hovory, poslouchejte svůj podcast nebo si prohlížejte podrobné údaje o voze pomocí aplikace ŠKODA OneApp.

Až se šesti airbagy a rozšířenou nabídkou nejnovějších bezpečnostních asistentů, známých spíše z vozů vyšších tříd, je jasné, že zisk maximálního počtu pěti hvězd v hodnocení nezávislé organizace Euro NCAP nebylo náhodné. I u této třídy aut platí – Bezpečnost především. Nový vůz ŠKODA FABIA můžete vybavit například adaptivním tempomatem, Blind spot detect – hlídáním mrtvého úhlu, Auto Light a Rain Assist, Front Assist s nouzovým bržděním, Rear Traffic Alert – asistentem při vyparkování, Auo Light Assist – rozsvěcením a zhasínáním dálkových světel dle situace, předními a zadními parkovacími senzory, zadní kamerou s ostřikovačem, HHC – asistentem rozjezdu do kopce. Se spoustou dalších komfortních prvků výbavy nová FABIA zcela naplňuje heslo: ŠKODA. Simply clever.

Přijďte se k nám na prodejnu Auto Strž informovat o nabídce vozů a možnostech jejich výhodného financování nebo kontaktujte naše prodejce a dohodněte si testovací jízdu.