• Po - Pá: 7:00 - 18:00, SO - NE: ZAVŘENO
  • Na Strži 35, 140 00 Praha 4
  • +420 241 045 111

NOVÝ SUPERB – CHYTRÝ POHLED NA LUXUS

 

Užijte si bezkonkurenční prostor na nohy u zadních sedadel, opravdu velký prostor pro zavazadla o objemu 660  litrů, nejvýkonnější motory,  u verze SCOUT pak pohon 4×4 a režim off-road ve standardní výbavě. Ať už si vyberete nový vůz ŠKODA SUPERB ve verzi limousine, COMBI nebo COMBI SCOUT, vždy budete na palubě hýčkáni pohodlím, luxusem a moderními technologiemi.

Manažerský vůz, který myslí na všechno. Tak vypadá luxus ve voze SUPERB.

Působivý vůz, který nabízí prostor pro celou rodinu. To je SUPERB COMBI.

Působivý vůz pro aktivní životní styl. To je ŠKODA SUPERB SCOUT.

EXTERIÉR VOZU ŠKODA SUPERB

Ikonický konstruktérský jazyk ŠKODA

Fascinující je i zřetelná geometrie konstruktérského jazyka, nápadné tvarové plochy, skulpturální tvary, puristická preciznost a elegantní linie – jako kdyby byly vytvořeny z jednoho kusu. Podmanivý expresivní charakter exteriéru vozu nenápadně přechází do jeho interiéru.

Zřetelný a výkonný

Přesný, autentický, dynamický – přední pohled na vůz ŠKODA SUPERB nyní charakterizují upravená široká mřížka chladiče, nové MatrixLED světlomety, které na mřížku navazují, a výrazně vylepšený nárazník se standardními mlhovými světly LED.

Silný a křehký

Jako ze škatulky, expresivní a právě tak impresivní – zadní část vlajkového modelu je opatřeni nově navrženými světly v provedení Top LED s dynamickými zadními ukazateli směru a mezi ně je namísto loga umístěn název značky ŠKODA tvořený písmeny. Název značky podtrhuje elegantní chromovaný pásek. Širší, současnější, jasnější.

INTERIÉR VOZU ŠKODA SUPERB

Prostor pro všechno důležité

Bohatý vnitřní prostor vozu ŠKODA SUPERB je světem sám pro sebe. Kromě dokonalého pohodlí pro všechny cestující je tam i obrovský prostor, který zajišťuje maximální praktičnost.

Noblesnější

Upravený vůz SUPERB nabízí také množství drobných vylepšení, která společně posouvají interiér do vyšší třídy. Mezi nové prvky patří chromované komponenty na přístrojové desce a okolo kliky dveří a rukojeti nebo nový dekor na středové konzole. Laťku i nadále nastavuje bezkonkurenční prostor pro cestující. Ve své třídě nemá ŠKODA SUPERB v tomto ohledu rovného. Samotný prostor pro nohy na zadních sedadlech činí štědrých 157 mm.

Virtuální kokpit

Dokonalý přehled během jízdy zajišťuje volitelně personalizovaný virtuální kokpit, který nabízí výběr z pěti druhů uspořádání. Údaje z palubních přístrojů společně s dalšími informacemi, např. navigací, přehráváním hudby a telefonem, se zobrazují na krásném 10,25´´ digitálním displeji.

Vřelé přivítání

Po otevření dveří si všimnete uvítacího loga promítnutého na silnici, které vás zve dovnitř. Uvítací logo osvětlí i překážky, kterým se budete chtít vyhnout při vystupování z vozu.

Ambientní osvětlení LED, styl VIP salonku

Deset barev ambientního osvětlení, různě nastavitelných prostřednictvím systému infotainmentu, vytváří při jízdě diskrétně osvětlenou atmosféru.

Praktický prostor

Zavazadlový prostor vozu ŠKODA SUPERB, který se pyšní bezkonkurenčním objemem 625 litrů (ve verzi COMBI 660 litrů), nabízí vynikající praktičnost, vysokou užitnou hodnotu a snadný přístup. Po sklopení zadních sedadel se objem zavazadlového prostoru zvětší na nevídaných 1760 litrů (1950 litrů u verze COMBI).

INTERIÉR S VÝBAVOU AMBITION

INTERIÉR S VÝBAVOU STYLE

INTERIÉR S VÝBAVOU L & K

INTERIÉR VERZE SCOUT

TECHNOLOGIE SIMPLY CLEVER

INOVATIVNÍ OSVĚTLENÍ

LED světlomety a Matrix-LED světlomety

Vůz ŠKODA SUPERB je vybaven standardními LED světlomety obsahujícími diody pro tlumená a dálková světla, obrysová světla i denní svícení. Prostřednictvím kamery ve zpětném zrcátku, která zjišťuje světelné zdroje z protijedoucích vozidel, Matrix-LED světlomety v blízkosti takových vozů potlačí část dálkových světel v reálném čase nezávisle přepínatelnými LED čipy v každém světlometu. Tím zajišťuje dokonale osvětlenou vozovku před vámi a vyšší bezpečnost.

Koncová světla LED a TOP LED

Vůz SUPERB se standardně dodává s koncovými LED světly s diodami pro brzdová, koncová a mlhová světla. V Top LED provedení obsahují koncová světla všestranné diody. Mezi jejich zvláštní rysy patří pochromovaný pásek přes celou šířku pátých dveří a nápadný dynamický ukazatel směru.

KOMFORTNÍ ASISTENČNÍ SYSTÉMY

Prediktivní tempomat

Tato nová funkce systému adaptivního tempomatu umí automaticky upravovat nastavenou rychlost vozu podle omezení rychlosti na dopravním značení. Pokud například při jízdě po dálnici vjede vůz SUPERB do obce, zpomalí na rychlost 80 km/h, přičemž následně při vyjetí z obce zrychlí opět na dovolenou rychlost na dálnici.

Asistent jízdy v dopravní zácpě

Tento systém zajišťuje větší bezpečnost a pohodlí v dopravních zácpách a kolonách. Asistent v dopravní zácpě aktivuje převodovku DSG, systémy adaptivního tempomatu a asistentu jízdy v jízdním pruhu vzájemně spolupracují a splývají pro nejvyšší pohodlí i v dopravní zácpě.

Asistent rozpoznávání dopravního značení

Modul zpracování obrazu vyhledává v naskenovaných snímcích známé dopravní značky a porovnává výsledky s navigačními údaji. Systém zpracovává dopravní značení omezení rychlosti, zákazu předjíždění a veškeré dodatečné pokyny, včetně značení konce omezení, a oznamuje je řidiči.

BEZPEČNOSTNÍ ASISTENČNÍ SYSTÉMY

Front Assist s prediktivní ochranou chodců

Front Assist je bezpečnostní systém varování před srážkou. Při blížící se srážce aktivuje brzdy s cílem minimalizovat následky kolize. Současně provádí nouzové zastavení, pokud se chodec snaží nebezpečně přejít před vozidlem.

Asistent změny jízdního pruhu

Díky dvěma radarovým čidlům v zadní části vozu zjišťuje Asistent změny jízdního pruhu vozidla jedoucí za vámi a vozidla v mrtvém úhlu. Informuje vás kontrolka LED na vnitřní části krytu venkovních zrcátek. Systém dokáže detekovat vozidla až do vzdálenosti 70 m a tím vás účinně upozornit na nebezpečné situace na dálnicích a dvouproudových silnicích.

Asistent udržování jízdního pruhu

Tato funkce vás umí upozornit na neúmyslné vybočení z jízdního pruhu. Systém se aktivuje při rychlostech nad 65 km/h za předpokladu, že jsou na povrchu vozovky rozpoznatelné jízdní pruhy a před přejetím značení nebyl aktivován ukazatel směru.

SNADNÉ PARKOVÁNÍ

Parkovací asistent

Parkovací asistent vás poloautomaticky navede do příčného parkovacího místa (najetí předem i pozadu) a pomůže vám zajet na podélné místo a vyjet z něj. Systém vám pomáhá tak, že automaticky provádí optimální pohyby volantu pro zaparkování v pruzích, takže vy pouze ovládáte plynový a brzdový pedál.

Signalizace vzdálenosti s manévrovacím asistentem

Systém stahuje data z čidel, parkovací parametry a úhel natočení volantu a upozorňuje na případné riziko střetu s překážkami při parkování. Aby k takovým situacím nedošlo, pokud včas nezabrzdíte podle upozornění na vzdálenost, vůz SUPERB aktivuje manévrovací asistent, funkci, která vůz zastaví a zabrání tak střetu.

Parkovací kamera

Při zařazení zpětného chodu se aktivuje kamera v pátých dveřích a záběry se zobrazí na displeji infotainmentu. Dynamické pomocné linie na displeji ukazují směr, kterým by se vůz pohyboval při daném úhlu nastavení volantu, nebo vás upozorní, kdy je třeba volantem otočit.

KONEKTIVITA PŘIPRAVENÁ PRO PRÁCI

Pokročilá konektivita vozu SUPERB usnadní váš každodenní život ve voze a poskytne vám podporu, kterou potřebujete k tomu, abyste se včas a pohodlně dostali do cíle své cesty.

Moderní infotainment

Vyberte si ze tří moderních infotainment systémů, které jsou vybaveny displejem o velikosti od 8 do 9,2 palce. Prvotřídní Columbus nabízí 3D navigaci, funkci ŠKODA Connect, ovládání gesty a Wi-Fi hotspot. Mezi doplňkové funkce patří Media Command nebo Sound Systém Canton.

On-line služby ŠKODA CONNECT

Tento produkt konektivity poskytuje on-line navigační a informační služby, možnost dálkově regulovat vybrané funkce vozu chytrým telefonem a dálkové propojení s vámi vybraným servisním střediskem ŠKODA. Součástí této funkce je tísňové volání, které automaticky kontaktuje záchranné složky v případě nehody.

Infotainment on-line

On-line služby infotainmentu vám vždy pomohou dostat se bezpečně a pohodlně do cíle vaší cesty. Prostředí tohoto balíčku služeb získává systém infotainmentu informace o provozu na cestách v reálném čase, zprávy o počasí, cenách benzínu a informace o dostupných parkovacích místech. Současně nabízí řadu jiných funkcí.

Vzdálený přístup

Ať už chcete znát parametry své cesty, abyste si mohli vyzkoušet hlídání spotřeby, nebo jen chcete mít přehled o tom, kde jste jezdili, je pro vás ideálním řešením služba „jízdní údaje“. Tato a další služby vzdáleného přístupu vozu jsou součástí ŠKODA Connect. Můžete se k nim dostat přes aplikaci ŠKODA Connect na svém chytrém telefonu.

Hot tlačítka

Vybrané služby ŠKODA Connect se ovládají pomocí tlačítek ve stropním modulu. Červeným tlačítkem tísňového volání vpravo okamžitě přivoláte pomoc, pokud jste účastníkem nebo svědkem nehody. Tlačítkem uprostřed můžete kontaktovat servisní středisko při poruše. Levým tlačítkem můžete požádat o více informací na infolince ŠKODA.

Phone Box s bezdrátovým dobíjením

Schránka na telefon Phone Box slouží k ukládání mobilního telefonu ve středové konzole, která umožňuje volání i při slabém signálu. Phone Box nyní také umožňuje nabíjení vašeho chytrého telefonu pomocí bezdrátového standardu Qi.

SmartLink+

SmartLink+ zajišťuje spojení mezi vaším chytrým telefonem a zabudovaným infotainmentem přes Apple CarPay a MirrorLink. Můžete používat navigaci, přehrávat hudbu a podcasty ve vašich oblíbených aplikacích, vyřizovat textové zprávy a hovory.

TO VŠE A JEŠTĚ VÍCE

CHYTRÉ DETAILY

Elektrický dětský bezpečnostní zámek

Schránka na brýle

Držák parkovacích lístků

Držák reflexní vesty

PROSTORNÉ PŘIHRÁDKY

Odkládací schránka Jumbo

Klimatizovaná odkládací schránka

Držáky na 1,5 l láhve v předních dveřích

Držáky na 1,5l láhve v zadních dveřích

MULTIMÉDIA

Sound System Canton

Elektronické zesílení hlasu

2 USB porty vpředu

2 USB porty a zásuvka 230 V vzadu

ZAVAZADLOVÝ PROSTOR

Odnímatelná LED svítilna

Síťový program

Vyjímatelný vak Unibag na lyže

Elektricky ovládané páté dveře s virtuálním pedálem

ROZMĚRY VOZU

ŠKODA SUPERB

ŠKODA SUPERB COMBI

Přijďte si prohlédnout  modely ŠKODA SUPERB a SUPERB COMBI k nám na prodejnu. Doporučujeme absolvovat zkušební jízdu s některým z naším předváděcích vozů.

Zkušební jízdu si můžete objednat telefonicky (241 045 152) nebo emailem (prodej@autostrz.cz).

Těšíme se na Vaši návštěvu!