• Po - Pá: 7:00 - 18:00, SO - NE: ZAVŘENO
  • Na Strži 35, 140 00 Praha 4
  • +420 241 045 111

Novinky v Auto Strž

NAŽIVO S TENISEM – ŠKODA OCTAVIA

13.9.2020

Také v letošním roce se naše společnost Auto Strž s.r.o., jako autorizovaný partner ŠKODA, účastnila tenisového Family Cupu, tradičně pořádaného TK Konstruktiva pod záštitou místostarosty MČ Praha 4, Ing. Zdeňka Kovaříka.
I přes určitá přísnější hygienická opatření v době “koronavirové” si všichni zúčastnění užili nejen opravdu krásné počasí, ale zejména sportovními výkony nabitý nedělní den.

Auto Strž  na této akci prezentovala nejen své kompletní služby (autorizovaný servis a prodej nových i ojetých vozů ŠKODA), ale i některé vybrané modely. Návštěvníci si kromě zcela nového modelu OCTAVIA a OCTAVIA COMBI mohli prohlédnout i velmi oblíbený model KAMIQ.
Všichni hráči od nás dostali odměny v podobě dárkových tašek s praktickými věcmi z e-shopu ŠKODA. Drobností se dočkali i ti, kteří ve výsledkové listině zůstali na jejím konci.

Pokud jste se nemohli nebo nestihli podívat na naše vozy v rámci turnaje, přijďte k nám na prodejnu nových vozů. Rádi Vám vše ukážeme a při povídání s našimi prodejci si můžete vychutnat i naši dobrou kávu.

Těšíme se na Vás.
Tým Auto Strž

DALŠÍ DVĚ AUTA PRO DOBROU VĚC

9.10.2019

Předali jsme dva nové vozy ŠKODA FABIA Combi do rukou zástupkyním společnosti Tyfloservis.  Auta budou využívat terénní pracovníci/instruktoři  středisek v Ústí nad Labem a v Hradci Králové. Vozy byly pořízeny díky daru Nadačního fondu Mathilda

Obecně prospěšná společnost Tyfloservis nabízí podporu, informace a nácvik dovedností lidem, kteří přes vážné zrakové potíže hledají cestu k co možná nejsamostatnějšímu životu. Působí též na společnost, aby dokázala k jejich samostatnosti přispívat a pomohla tam, kde je to třeba.

Jsme rádi, že společnost Auto Strž mohla zase někde pomoci. Pokud byste se chtěli k pomoci slabozrakým a nevidomým připojit i vy, navštivte jejich webové stránky www.tyfloservis.cz. Zde se dozvíte nejen více informací o jejich činnosti, ale najdete tam i způsob jak třeba přispět na jejich činnost. Žádná částka není malá.

Držíme jim všem palce a děkujeme za jejich záslužnou práci.

Tým Auto Strž.

POMÁHÁME RÁDI

26.9.2019

Návštěva lékaře či pobyt v nemocnici není nic příjemného pro nikoho z nás. Tím měně pro děti. Jsme rádi, že jsme mohli přispět k modernizaci a rozšíření oddělení dětské chirurgie v Thomayerově nemocnici, které se znovuotevřelo tento týden. Nyní bude nutný čas strávený v nemocnici pro malé pacienty a jejich rodiče přeci jen o něco příjemnější.

S dovolením Thomayerovy nemocnice citujeme z jejich tiskové zprávy.

V TN bylo slavnostně otevřeno nově zrekonstruované oddělení dětské chirurgie, a to zejména díky společnostem Nadační fond Kolečko a Prima. Po náročné rekonstrukci tak došlo k rozšíření současných kapacit Kliniky dětské chirurgie a traumatologie 3. LF UK v TN (KDCHT), která jen za loňský rok ambulantně ošetřila 60 tis. dětí a přes 3 tis. jich hospitalizovala. Přestavba stále celkem více než 2,65 mil. korun (za TN/965 tis. Kč, za NF Kolečko/1 684 609 Kč). Součástí projektu byl i vznik Primáčkova dětského koutku, který bude sloužit jako relaxační a zábavná zóna pro děti. Akci přišel podpořit i moderátor Karel Voříšek z Primy.

Pro TN byla rekonstrukce velmi důležitá, protože díky ní, vzniklo 16 nových lůžek a z toho 9 pro rodiče s dětmi. Navíc je oddělení umístěno přímo u urgentního příjmu kliniky, rehabilitace a RTG. Díky tomu se více zefektivní činnost kliniky při stále se zvyšujícím počtu hospitalizovaných dětí. Kromě finanční podpory bylo však důležité zajistit také vybavení, a to v podobě hraček, knížek, nábytku, TV a dalšími věcmi, které díky komunitnímu projektu Prima SVĚT bylo možné pořídit. Poděkování patří rovněž spol. Auto Strž, která finančně též přispěla na rekonstrukci oddělení.
Více se dozvíte na webu TN (ZDE).

Přejeme všem malým pacientům brzké uzdravení.
Tým Auto Strž

VYHRÁLI VŠICHNI

16.9.2019

Naše společnost Auto Strž s.r.o. jako autorizovaný partner ŠKODA se před několika dny partnersky účastnila tenisového Family Cupu, pořádaného TK Konstruktiva pod záštitou místostarosty MČ Praha 4 Ing. Zdeňka Kovaříka.
Akce se jednoznačně vydařila a to nejen díky teplému slunečnému počasí, které panovalo po celý den. Velké poděkování za spokojenost a úsměvy na tvářích všech přítomných patří zejména organizátorům z tenisového klubu. Pro soutěžící sportovce i pro návštěvníky a diváky byl připraven i doprovodný program. Na své si přišli malí i velcí. Ani hlady a žízní nikdo netrpěl. Guláš byl prostě vynikající.
Auto Strž měla možnost prezentovat na této akci nejen své kompletní služby (autorizovaný servis a prodej nových i ojetých vozů ŠKODA), ale i některé vybrané vozy z portfolia značky. Své příznivce si kromě zcela nového modelu KAMIQ našla i OCTAVIA RS Combi nebo SCALA v šedé barvě Steel.
Pro všechny umístěné hráče jsme připravili ke standardním pohárům také odměny v podobě tašek s různými věcmi z e-shopu ŠKODA. Vítězové jednotlivých kategorií si pak mohli připadat jako na velikém turnaji ze světových okruhů ATP či WTA. Domů si totiž odvezli nové auto ŠKODA KAMIQ. I když šlo pouze o modely, radost udělaly. Nakonec s dárkem od nás odešli i ti, co skončili poslední. Nikdo z nás nelitoval, že mohl strávit krásný nedělní den na vzduchu a s rodinou.
Kdo neviděl – neuvěří.

A tak každého z vás, kdo to na tenisový turnaj nestihl, zveme k nám na prodejnu, kde si můžete prohlédnout naše nabízené vozy a při dobré kávě zjistit od našich prodejců vše, co vás bude zajímat.

Těšíme se na Vás.
Tým Auto Strž

I DOBRÉ VĚCI SE DĚJÍ

1.7.2019

Společnost Auto Strž navázala spolupráci s nadačním fondem REGI BASE, který podporuje válečné veterány, policisty či hasiče, kteří se dostali do nelehké životní situace.

Minulý týden jsme spolu s nimi předali do užívání nový vůz ŠKODA OCTAVIA Combi Style 1.5 TSI panu praporčíkovi Dvořáčkovi, policistovi z jižní Moravy, který zůstal sám na výchovu pěti dětí. Nahradí jim stávající 20 let starý a již dosluhující vůz. Přejeme rodině Dvořáčkových, aby jim vůz dobře sloužil a najeli s ním mnoho kilometrů bez nehody.

Rádi bychom poděkovali nadačnímu fondu REGI BASE za jejich záslužnou práci. Jeho pracovníci se starají o ty, kteří se celou kariéru starají o nás všechny. Prostě pomáhají těm, kteří za nás sloužili.
O tomto i jiných příbězích se můžete dozvědět více na www.regibase.cz

TESTOVACÍ JÍZDY

2.1.2019

Při výběru nového vozu je důležitá nejenom prohlídka, ale i možnost vyzkoušet si jízdní vlastnosti, takříkajíc na vlastní kůži.
V pátek 28.prosince jsme Vám šli trošku naproti. Kdo v tento den zavítal na nákupy do OC DBK Budějovická na Praze 4, měl jedinečnou možnost si v rámci akce Dny testovacích jízd ŠKODA 2018 prohlédnout a vyzkoušet některé z vozů ŠKODA, které Auto Strž aktuálně nabízí.
Kdo přišel neprohloupil a kromě informací či zážitku si mohl odnést i nějaký drobný dárek.

Pokud jste to nestihli, nebuďte smutní.
Testovací jízdu s vozy ŠKODA si můžete domluvit kdykoli i u nás na prodejně s našimi prodejci. Tak neváhejte!

Těšíme se na Vás v Auto Strž.